185 Görüntülenme
Kong: Kafatası Adası
6.7 IMDB Puanı

Kong: Kafatası Adası

(Kong: Skull Island)
Senaryo Dan Gilroy, Max Borenstein, Derek Connolly
Ödüller 1 Oscar Adaylığı. 1 ödül & 20 adaylık. total
Kong: Kafatası Adası izle ⭐ Kong: Kafatası Adası (Kong: Skull Island) 2017 - Amerika yapımı Aksiyon, Macera ve Fantastik filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Kong: Skull Island, 2017 yılında Jordan Vogt-Roberts tarafından yönetilen ve Legendary Pictures tarafından üretilen bir Amerikan canavar filmidir. Film, 1973'te Vietnam Savaşı sırasında Pasifik Okyanusu'nda keşfedilen bir adada geçen, Kong efsanesinin yeniden anlatımı niteliğindedir.

Film, bir grup bilim insanı ve Vietnam Savaşı askerinin, Amerikan hükümetinin gizli bir görevi kapsamında Pasifik Okyanusu'nda keşfedilen bir adaya seyahat etmesini anlatıyor. Ekip, adada devasa bir goril olan Kong'la karşılaşır. Kong, adada yaşayan diğer canavarlara karşı liderlik etmektedir.

Ekip, Kong'u yakalamak ve adayı terk etmek için harekete geçer. Ancak Kong, ait olduğu yeri savunmaya kararlıdır. Kong, ekibin adaya gelişinden itibaren onları tehdit etmeye başlar. Ekip, Kong'dan kaçmak için mücadele ederken, adada yaşayan diğer canavarlarla da karşı karşıya kalır.

Film, Kong'un efsanesini yeniden anlatıyor ve izleyicileri Pasifik Okyanusu'ndaki gizemli bir adaya götürüyor. Film, aksiyon, macera ve korku unsurlarını bir araya getiren bir yapım.

Filmin başrollerinde Tom Hiddleston, Samuel L. Jackson, Brie Larson, John Goodman, Corey Hawkins, Toby Kebbell, John C. Reilly, Jason Mitchell, Shea Whigham ve John Ortiz yer alıyor.

Film, izleyiciler tarafından olumlu karşılandı ve gişede başarılı oldu. Film, dünya çapında 530 milyon doların üzerinde hasılat elde etti. Film, 90. Akademi Ödülleri'nde En İyi Görsel Efektler dalında aday gösterildi.