57 Görüntülenme
Korku Yolu
5.4 IMDB Puanı

Korku Yolu

(In Fear)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Jeremy Lovering, Jon Croker
Korku Yolu izle ⭐ Korku Yolu (In Fear) 2013 - İngiltere yapımı Korku, Gerilim ve Gizem filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler.
In Fear, 2013 yapımı bir Britanya psikolojik gerilim filmidir. John Erick Dowdle tarafından yönetilen filmde Laura Birn ve Iain De Caestecker rol almaktadır. Film, bir çiftin, bir araba kazasının ardından kendilerini bir dizi gizemli olayın içinde bulmasını konu alır.

Tom ve Lucy, bir haftalık tatil için İngiltere'nin kırsal kesimine giderler. Yolculuk sırasında, bir araba kazasının ardından kendilerini bir dizi gizemli olayın içinde bulurlar.

Tom ve Lucy, arabalarının anahtarlarını kaybettiklerini fark ederler ve arabalarını iterek yolun kenarına çekmeye çalışırlar. Ancak, yol gittikçe daha da daralmaktadır ve çift, kendilerini bir labirentin içinde bulurlar.

Çift, bir süre sonra, onları takip eden bir adam olduğunu fark ederler. Adam, çifte zarar vermeye çalışır ve çift, hayatta kalmak için mücadele etmek zorunda kalır.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın