761 Görüntülenme
Körkütük
7.7 IMDB Puanı

Körkütük

(Another Round)
Kategori
Senaryo Thomas Vinterberg, Tobias Lindholm
Ödüller 1 Oscar Kazandı. 60 ödül & 70 adaylık. total
Körkütük izle ⭐ Körkütük (Another Round) 2020 - Danimarka yapımı Dram filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Druk, Danimarka yapımı bir kara komedi-drama filmidir. Film, orta yaşlı dört lise öğretmeninin, Norveçli bir psikiyatristin teorisini test etmek için günlük hayatlarında kontrollü bir şekilde alkol tüketmeye başlamalarını anlatıyor.

Martin, lisede tarih öğretmenidir. Kendini yorgun ve tükenmiş hisseden Martin, işinde ve evliliğinde sorunlar yaşamaktadır. Bir gün, öğretmen arkadaşlarıyla bir akşam yemeğinde, Norveçli psikiyatrist Finn Skårderud'un teorisini konuşurlar. Skårderud, insanların kanlarındaki alkol seviyesini %0,05 oranında yükseltmenin, yaratıcılığı, özgüveni ve genel yaşam kalitesini artıracağını savunmaktadır.

Martin ve arkadaşları bu teoriyi test etmeye karar verirler. Her gün belli bir miktarda alkol almaya başlarlar ve bu durumun hayatlarında nasıl bir etki yarattığını gözlemlerler. İlk başlarda alkol, Martin'in işini ve evliliğini iyileştirmeye yardımcı gibi görünür. Daha enerjik ve özgüvenli hale gelir. Ancak zamanla, kontrollü alkol tüketiminin olumsuz yan etkileri de ortaya çıkmaya başlar.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın