26 Görüntülenme
Küçük Dev Adam
7.4 IMDB Puanı

Küçük Dev Adam

(Drunken Master)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Lung Hsiao, See-Yuen Ng
Küçük Dev Adam izle ⭐ Küçük Dev Adam (Drunken Master) 1978 - Hong Kong yapımı Aksiyon ve Komedi filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler.
Drunken Master, 1978 yılında gösterime giren, Yuen Woo-ping tarafından yönetilen ve yazılan bir aksiyon komedi dövüş sanatları filmidir. Filmde Jackie Chan, Yuen Siu-tien ve Hwang Jang-lee rol almaktadır.

Film, Won Fei Hung adında genç bir adamın hikayesini anlatıyor. Fei Hung, dövüş sanatlarında yeteneklidir, ancak eğitime ve disipline karşıdır. Fei Hung, sarhoş bir dövüş ustası olan amcası Beggar So'nun yanına gönderilir.

Beggar So, Fei Hung'a sarhoş dövüş sanatlarını öğretmeye başlar. Fei Hung, amcasının katı disiplinine alışmakta zorlanır, ancak sonunda sarhoş dövüş sanatlarında ustalaşmaya başlar.

Fei Hung, bir gün, bir grup kiralık katil tarafından saldırıya uğrar. Fei Hung, sarhoş dövüş sanatlarını kullanarak katilleri yener. Bu olay, Fei Hung'un bir kahraman olarak tanınmasına yol açar.

Drunken Master, Jackie Chan'in kariyerinde bir dönüm noktası niteliğinde bir filmdir. Film, Chan'in komedi ve dövüş sanatları becerilerini sergilediği bir aksiyon komedi filmidir. Film, eleştirmenlerden ve izleyicilerden olumlu eleştiriler aldı ve birçok ödül kazandı.