359 Görüntülenme
Kundo: Min-ran-eui si-dae
6.8 IMDB Puanı

Kundo: Min-ran-eui si-dae

(Kundo: Age of the Rampant)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Cheol-Hong Jeon, Jong-bin Yoon
Ödüller 11 ödül & 11 Adaylık.
Kundo: Min-ran-eui si-dae izle ⭐ Kundo: Min-ran-eui si-dae 2014 - Güney Kore yapımı Aksiyon ve Dram filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Kundo: Age of the Rampant (2014), Yoon Jong-bin tarafından yönetilen, Ha Jung-woo ve Gang Dong-won'un başrollerini paylaştığı bir Güney Kore tarihi aksiyon filmidir. Film, büyük sosyal ve politik huzursuzlukların yaşandığı Joseon Hanedanlığı'nın sonlarında geçiyor. Zenginlerden çalıp fakirlere veren bir grup haydut olan Kundo'nun hikayesini anlatıyor.

Kundo, ailesi yozlaşmış egemen sınıf tarafından öldürüldükten sonra haydut olmaya zorlanan eski bir kasap olan Dol Moo-chi (Ha Jung-woo) tarafından yönetilmektedir. Dol Moo-chi'ye, babasını öldüren asilzadeden intikam almak isteyen yetenekli bir kılıç ustası olan Jo Yoon (Gang Dong-won) da eşlik eder.

Kundo hızla hükümetin başına bela olur ve egemen sınıf onları durdurmak için en iyi savaşçılarını gönderir. Ancak Kundo her zaman bir adım öndedir ve yakalanmaktan kurtulup soygunlarını gerçekleştirmeye devam ederler.

Kundo: Age of the Rampant, heyecan verici aksiyon sahneleri ve karmaşık karakterlerle görsel açıdan büyüleyici bir film. Aynı zamanda Joseon Hanedanlığı'ndaki yolsuzluk ve eşitsizliğe dair güçlü bir sosyal yorumdur. Film, gişede 60 milyon doların üzerinde hasılat elde ederek kritik ve ticari bir başarı elde etti. Ayrıca Baeksang Sanat Ödülleri'nde En İyi Film de dahil olmak üzere birçok ödüle aday gösterildi.