38 Görüntülenme
Kurban
5.7 IMDB Puanı

Kurban

(Goat)
Kategori
Yönetmen
Senaryo David Gordon Green, Brad Land, Andrew Neel
Kurban izle ⭐ Kurban (Goat) 2016 - Amerika yapımı Dram filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Goat, Andrew Neel tarafından yönetilen ve yazılan 2016 Amerikan drama filmidir. Film, 19 yaşındaki Brad'in (Ben Schnetzer), erkek kardeşi Brett'in (Nick Jonas) üniversitede katıldığı kardeşlik örgütünün acımasız hazcılık ve zorbalık kültürüne maruz kalmasını konu alıyor.

Film, Brad'in üniversiteye girişi ve erkek kardeşi Brett'in üyesi olduğu kardeşlik örgütünün bir parçası olmak istemesiyle başlar. Brad, kardeşlik örgütünün hazcılık ve zorbalık kültürüne maruz kalır.

Brad, kardeşlik örgütünün üyeleri tarafından zorbalığa ve tacize uğrar. Brad, bu zorbalık ve tacize karşı çıkmaya çalışır, ancak bu, onun daha da fazla zorbalık ve tacize maruz kalmasına neden olur.

Brad, sonunda, kardeşlik örgütünün acımasız kültüründen kurtulur. Ancak, bu deneyim, onun hayatında derin bir iz bırakır.

Goat, kardeşlik örgütlerinin acımasız kültürüne ve bu kültürün genç insanlar üzerindeki yıkıcı etkisine dair güçlü ve düşündürücü bir filmdir. Film, izleyicilere, kardeşlik örgütlerinin, genç insanların zihinsel ve fiziksel sağlığını tehdit edebileceğini gösteriyor.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın