70 Görüntülenme
Kurda Tuzak
6.3 IMDB Puanı

Kurda Tuzak

(Entrapment)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Ron Bass, Michael Hertzberg, William Broyles Jr.
Ödüller 4 ödül & 6 Adaylık.
Kurda Tuzak izle ⭐ Kurda Tuzak (Entrapment) 1999 - İngiltere yapımı Aksiyon, Suç ve Dram filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Entrapment, 1999 yapımı bir Amerikan aksiyon macera filmidir. Filmi Jon Amiel yönetmiştir ve başrollerde Sean Connery, Catherine Zeta-Jones ve Ving Rhames yer almaktadır.

Film, dünyanın en iyi sanat hırsızı olan Robert "Mac" MacDougal (Connery) ve sigorta dedektifi Gin Baker (Zeta-Jones) arasındaki bir kedi-fare oyununu anlatıyor. Mac, bir Rembrandt tablosunu çaldıktan sonra, Baker onu yakalamak için bir plan yapar. Baker, Mac'i kendisiyle işbirliği yapmaya ikna eder ve birlikte dünyanın en büyük sanat hırsızlığını gerçekleştirmeye çalışırlar.

Film, Mac ve Baker'ın dünyanın dört bir yanındaki ikonik sanat eserlerini çalmak için birlikte çalıştıkları bir dizi heyecan verici ve tehlikeli soygunu takip ediyor. Yol boyunca, birbirlerine karşı artan çekim duygularıyla boğuşuyorlar.

Entrapment, eleştirmenler tarafından olumlu eleştiriler aldı. Filmin aksiyon sahneleri ve Connery ve Zeta-Jones'un kimyası övüldü. Film, dünya çapında 212 milyon dolar hasılat elde etti.