1,076 Görüntülenme
La belle verte
7.2 IMDB Puanı

La belle verte

(The Green Planet)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 99 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Coline Serreau
La belle verte izle ⭐ La belle verte 1996 - Fransa yapımı Komedi ve Bilimkurgu filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. La belle verte, 1996 yapımı Fransız yapımı bir bilim kurgu filmidir. Film, Dünya'nın kirliliği ve yozlaşmasından kaçan bir uzaylının, gezegenimize inişini ve buradaki insanlara çevresel bilinç aşılamasını konu almaktadır.

Filmin başrollerinde Coline Serreau, Vincent Lindon ve Marion Cotillard yer almaktadır. Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Coline Serreau üstlenmiştir.

Film, Mila (Coline Serreau) adında, yarı insan yarı uzaylı bir kadının hikayesini anlatıyor. Mila, yaşadığı gezegenin kirliliği ve yozlaşmasından kaçarak Dünya'ya iner. Mila, Dünya'da yaşayan insanların çevreye ve birbirlerine karşı olan tutumlarını değiştirmeye karar verir.

Mila, Paris'e yerleşir ve buradaki insanlarla tanışır. Mila, insanlara çevresel bilinç aşılamak için çeşitli yöntemler kullanır. Mila'nın çabaları sayesinde, Paris'teki insanlar çevreye karşı daha duyarlı olmaya başlarlar.

La belle verte, çevresel mesajı ile dikkat çeken bir filmdir. Film, insanların çevreye karşı daha duyarlı olmaları gerektiğini ve gezegenimizi korumamız gerektiğini vurgulamaktadır.