28 Görüntülenme
La nuit des rois
6.5 IMDB Puanı

La nuit des rois

(Night of the Kings)
Kategori
Senaryo Delphine Jaquet, Philippe Lacôte
Ödüller 14 ödül & 20 Adaylık.
La nuit des rois izle ⭐ La nuit des rois 2020 - Fransa yapımı Dram ve Fransa filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Roman'ın hapishaneye girişi: Roman, bir gece yarısı MACA'ya girer ve diğer mahkumlar tarafından "Romalı" olarak seçilir.
Romalı geleneği: Her ay, kızıl ay gökyüzündeyken, Romalı bir mahkum, diğer mahkumlar için sabaha kadar hikayeler anlatmak zorundadır.
Roman'ın hikayesi: Roman, Scheherazade'nin Binbir Gece Masalları'ndan ilham alarak, kendisini ve Afrika'nın zengin mitolojisini anlatan fantastik bir hikayeye başlar.
Hikayenin etkisi: Roman'ın hikayesi, diğer mahkumların hayatlarına dokunur, onları geçmişleriyle yüzleşmeye ve umut bulmaya teşvik eder.
Güç mücadelesi: Hapishanenin lideri Barbe Noire (Siyahsakal), Roman'ın hikayesinin yarattığı etkiye karşı tehdit hissediyor ve onu susturmaya çalışıyor.
Hayatta kalma mücadelesi: Roman, hikayelerini anlatmaya devam ederek hayatta kalmaya çalışırken, Barbe Noire'ın tehdidi ile de yüzleşmek zorunda kalıyor.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın