132 Görüntülenme
Labirent: Ölümcül Kaçış
6.8 IMDB Puanı

Labirent: Ölümcül Kaçış

(The Maze Runner)
Yönetmen
Senaryo Noah Oppenheim, Grant Pierce Myers, T.S. Nowlin
Ödüller 4 ödül & 12 Adaylık.
Labirent: Ölümcül Kaçış izle ⭐ Labirent: Ölümcül Kaçış (The Maze Runner) 2014 - İngiltere yapımı Aksiyon, Bilimkurgu ve Gizem filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. The Maze Runner filmi, James Dashner'ın aynı adlı romanından uyarlanmıştır. Film, Thomas adında bir gencin bir asansörde uyanmasıyla başlar. Thomas, asansörden çıktığında kendisini bir grup erkekle birlikte bir labirentte bulur. Thomas'ın dışında kimse buraya nasıl geldiklerini veya neden burada olduklarını hatırlamaz.

Labirent, her gün değişen devasa bir taş duvarlar kümesidir. Labirentin içinde, Glade adı verilen bir alan vardır. Glade'de, Thomas ve diğer çocuklar kendi kendilerine bir toplum kurmuşlardır. Her çocuğun Glade'de belirli bir görevi vardır. Thomas da bir süre sonra Glade'in koşucularından biri olur.

Koşucular, her gün labirentin içinde keşfe çıkarlar ve haritasını çıkarmaya çalışırlar. Thomas ve diğer koşucular, labirentin içinde çeşitli tehlikelerle karşılaşırlar. Bu tehlikeler arasında, Grievers adı verilen mekanik canavarlar ve labirentin duvarlarındaki kapanlar vardır.

Thomas ve diğer koşucular, labirentten çıkmak için mücadele ederler. Ancak labirentin çıkışı, düşündüklerinden çok daha zor ve tehlikelidir.

The Maze Runner filmi, aksiyon, macera ve bilim kurgu türlerini birleştiren bir filmdir. Film, Dylan O'Brien, Kaya Scodelario, Will Poulter ve Thomas Brodie-Sangster gibi başarılı oyuncularla birlikte çekilmiştir.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın