21 Görüntülenme
Lady and the Tramp 2: Scamp’s Adventure
5.9 IMDB Puanı

Lady and the Tramp 2: Scamp’s Adventure

(Lady and the Tramp 2: Scamp's Adventure)
Senaryo Bill Motz, Bob Roth, Tom Rogers, Flip Kobler, Cindy Marcus, Ward Greene
Ödüller 1 ödül & 7 Adaylık.
Lady and the Tramp 2: Scamp's Adventure izle ⭐ Lady and the Tramp 2: Scamp's Adventure 2001 - Amerika yapımı Animasyon, Macera ve Komedi filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Lady and the Tramp II: Scamp's Adventure (2001), yapımcılığını Walt Disney Television Animation'ın üstlendiği ve Walt Disney Home Entertainment tarafından yayınlanan, doğrudan videoya çekilen bir animasyon filmidir. 1955 Disney animasyon filmi Lady and the Tramp'ın devamı niteliğindedir.

Film, Lady ve Tramp'ın yaramaz oğlu Scamp'ın maceralarını konu alıyor. Scamp, banliyödeki şımartılmış hayatından huzursuz ve sıkılmıştır, bu yüzden Hurdalık Köpekleri olarak bilinen bir grup başıboş köpeğe katılmak için kaçar.

Scamp kısa sürede Hurdalık Köpekleri'nin lideri Buster ve sürüye yeni gelen güzel sokak köpeği Angel ile arkadaş olur. Scamp ve Angel birbirlerine aşık olurlar, ancak ilişkileri Scamp'ın özgürlük arzusu ve Angel'ın Hurdalık Köpeklerine olan sadakati nedeniyle karmaşık hale gelir.

Scamp sonunda her şeye sahip olamayacağını öğrenir. Hurdalık Köpekleri ile yeni hayatı ile ailesiyle olan eski hayatı arasında bir seçim yapmak zorundadır. Sonunda Scamp, ailesini ve arkadaşlarını her şeyden çok sevdiğini anlar ve onlarla birlikte olmak için eve döner.

Leydi ve Serseri II: Scamp'ın Macerası, ailenin, arkadaşların ve dünyadaki yerinizi bulmanın önemi hakkında yürek ısıtan bir hikaye. Unutulmaz karakterleri ve akılda kalıcı şarkılarıyla aynı zamanda eğlenceli ve heyecan verici bir macera filmi.