94 Görüntülenme
Lego Filmi 2
6.6 IMDB Puanı

Lego Filmi 2

(The Lego Movie 2: The Second Part)
Yönetmen
Senaryo Phil Lord, Christopher Miller, Matthew Fogel
Ödüller 1 ödül & 16 Adaylık.
Lego Filmi 2 izle ⭐ Lego Filmi 2 (The Lego Movie 2: The Second Part) 2019 - Danimarka yapımı Animasyon, Aksiyon ve Macera filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler.
İlk filmdeki olaylardan beş yıl sonra Bricksburg vatandaşları yeni bir tehditle karşı karşıyadır: DUPLO uzaylıları, uzaydan gelen renkli, dev LEGO bloklarından oluşan bir ırk. DUPLO işgalcileri Bricksburg'u kasıp kavuruyor, yollarına çıkan her şeyi yok ediyor.

Usta İnşaatçıya dönüşen sıradan inşaat işçisi Emmet Brickowski, şehrini kurtarmak için bir kez daha göreve liderlik etmelidir. Yol boyunca arkadaşları Lucy Wyldstyle, Batman ve diğer birçok yeni ve geri dönen karakter ona katılacak.

Yolculuk, Emmet ve arkadaşlarını, müzikal her şeyin galaksisi olan Systar Sistemi ve kıyamet gibi Çorak Topraklar da dahil olmak üzere çok uzak diyarlara götürecek. Yol boyunca yeni zorluklarla karşılaşacaklar, kendileri ve LEGO evreni hakkında yeni gerçekleri keşfedecekler.

The Lego Movie 2: The Second Part'ın merkezinde yaratıcılık ve hayal gücünün gücüyle ilgili bir mesaj yer alıyor. Film, izleyicileri içlerindeki çocuğu kucaklamaya ve kendilerine inanmaktan asla vazgeçmemeye teşvik ediyor.