92 Görüntülenme
L’ennemi public n°1
7.4 IMDB Puanı

L’ennemi public n°1

(Mesrine: Public Enemy No. 1)
Senaryo Abdel Raouf Dafri, Jean-François Richet
Ödüller 7 ödül & 16 Adaylık.
L'ennemi public n°1 izle ⭐ L'ennemi public n°1 2008 - Fransa yapımı Aksiyon, Biyografi ve Suç filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler.
Mesrine: Part 2: Public Enemy #1, 2008 yılında gösterime giren ve Jean-François Richet tarafından yönetilen bir Fransız biyografik suç filmidir. Film, 1970'lerde Fransa'nın en çok aranan suçlusu olan Jacques Mesrine'in hayatını konu alıyor.

Film, Mesrine'in 1973'te hapisten kaçmasından ve sonraki yedi yıl boyunca işlediği suçlardan birini anlatıyor. Mesrine, hapisten kaçtıktan sonra, bir dizi banka soygunu, adam kaçırma ve cinayet işler. Mesrine, Fransa'nın en çok aranan suçlusu haline gelir ve polis tarafından yakalanmak için büyük bir operasyon başlatılır.

Film, Mesrine'in hayatı ve kişiliğini karmaşık bir şekilde tasvir ediyor. Mesrine, hem bir suçlu hem de bir kahraman olarak tasvir ediliyor. Film, Mesrine'in suçlarının dehşetini ve onun Fransa toplumundaki etkisini gösteriyor.

Film, eleştirmenlerden genel olarak olumlu eleştiriler aldı. Filmin oyunculukları, yönetmenliği ve senaryosu övüldü. Film, ayrıca, suç, medya ve toplum gibi temaları da ele alıyor.