335 Görüntülenme
Liseli Polisler 2
7.0 IMDB Puanı

Liseli Polisler 2

(22 Jump Street)
Kategori
Senaryo Michael Bacall, Oren Uziel, Rodney Rothman
Ödüller 7 ödül & 25 Adaylık.
Liseli Polisler 2 izle ⭐ Liseli Polisler 2 (22 Jump Street) 2014 - Amerika yapımı Aksiyon ve Komedi filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. 22 Jump Street, 2014 yılında gösterime giren, Phil Lord ve Chris Miller tarafından yönetilen bir aksiyon komedi filmidir. Film, 2012 yılında gösterime giren 21 Jump Street filminin devamı niteliğindedir. Film, lisede uyuşturucu ticaretini durdurmayı başaran iki polis memurunun, bu kez üniversitede yeni bir uyuşturucu çetesini çökertmek için görevlendirilmesini konu alır.
Film, Schmidt (Jonah Hill) ve Jenko (Channing Tatum) adlı iki polis memurunun, lisede uyuşturucu ticaretini durdurmayı başarmasının ardından, bir uyuşturucu çetesinin yeni bir uyuşturucu türü olan Molly'yi üniversitede satmayı planladığını öğrenmeleriyle başlar.

Schmidt ve Jenko, bu uyuşturucu çetesini çökertmek için bir görevlendirilirler. Ancak, bu kez üniversite öğrencisi kılığına girerler. Schmidt ve Jenko, üniversitede yeni arkadaşlar edinirler ve uyuşturucu çetesini çökertmek için birlikte çalışırlar. Ancak, çeteyle olan mücadeleleri sırasında, Schmidt ve Jenko'nun aralarındaki rekabet yeniden alevlenir.

Film, eleştirmenlerden olumlu eleştiriler aldı. Filmin komedisi, oyunculuğu ve aksiyon sahneleri övüldü. Film, dünya çapında 334 milyon dolar hasılat elde etti.