60 Görüntülenme
Liseli Polisler
7.2 IMDB Puanı

Liseli Polisler

(21 Jump Street)
Kategori
Senaryo Michael Bacall, Jonah Hill, Patrick Hasburgh
Ödüller 11 ödül & 21 Adaylık.
Liseli Polisler izle ⭐ Liseli Polisler (21 Jump Street) 2012 - Amerika yapımı Aksiyon, Komedi ve Suç filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler.
21 Jump Street, 2012 yılında gösterime giren, Phil Lord ve Chris Miller tarafından yönetilen bir aksiyon komedi filmidir. Film, 1987-1991 yılları arasında yayınlanan aynı adlı televizyon dizisinin yeniden çevrimidir. Film, polis okulundan yeni mezun olan iki polis memurunun, bir lisede uyuşturucu ticaretini durdurmak için görevlendirilmesini konu alır.

Film, Schmidt (Jonah Hill) ve Jenko (Channing Tatum) adlı iki polis memurunun, polis okulunu başarıyla bitirmesiyle başlar. Schmidt, zeki ve çalışkan bir polis memuruyken, Jenko ise atletik ve yakışıklı bir polis memurudur.

Schmidt ve Jenko, bir uyuşturucu çetesini çökertmek için bir görevlendirilirler. Ancak, görev için liseye stajyer polis olarak gönderilirler. Schmidt ve Jenko, lise öğrencisi kılığına girerken, kendilerini lise yıllarında yaşadıkları zorlukları hatırlamaya başlarlar.

Schmidt ve Jenko, lisedeki arkadaşlarını yeniden bir araya toplarlar ve uyuşturucu çetesini çökertmek için birlikte çalışırlar. Ancak, çeteyle olan mücadeleleri sırasında, Schmidt ve Jenko'nun kendilerinin de değiştiğini fark ederler.

Film, eleştirmenlerden olumlu eleştiriler aldı. Filmin komedisi, oyunculuğu ve aksiyon sahneleri övüldü. Film, dünya çapında 228 milyon dolar hasılat elde etti.