34 Görüntülenme
Locked Down
5.3 IMDB Puanı

Locked Down

(Locked Down)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Steven Knight
Locked Down izle ⭐ Locked Down 2021 - Amerika yapımı Komedi, Suç ve Romantik filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Locked Down, 2021 yapımı bir romantik komedi ve soygun filmidir. Film, COVID-19 pandemisi sırasında Londra'da karantinada kalan bir çiftin hikayesini anlatıyor.

Linda (Anne Hathaway), Harrods mağazasında yönetici olarak çalışmaktadır. Paxton (Chiwetel Ejiofor) ise, bir kurye firmasında çalışmaktadır. İkisi de pandemiden dolayı evden çalışmaktadır ve ilişkileri de bu durumdan etkilenmektedir. Ayrılmayı düşünmektedirler.

Bir gün Linda, Harrods'un mücevher bölümünden değerli bir elmasın çalınacağını öğrenir. Paxton ise tesadüfen bu bilgiye sahip olur. İkili, bu durumdan yararlanarak elması çalmaya ve karantinadan kurtulmaya karar verir.

Film, Linda ve Paxton'ın elmas çalmak için plan yapmalarını ve bu planı uygulamaya koymalarını takip ediyor. Aynı zamanda, ikilinin arasındaki ilişkinin de nasıl değiştiğini gösteriyor.