86 Görüntülenme
Masaan
8.1 IMDB Puanı

Masaan

(Masaan)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Akbar Allahabadi, Bashir Badr, Brij Narayan Chakbast
Ödüller 25 ödül & 29 Adaylık.
Masaan izle ⭐ Masaan 2015 - Hindistan yapımı Dram filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Masaan (2015), Neeraj Ghaywan tarafından yönetilen ve yazılan bir Hint drama filmidir. Film, Hindistan'ın Varanasi şehrinde yaşayan dört kişinin hayatlarını konu almaktadır.

Film, Deepak (Vicky Kaushal) ve Shalu (Shweta Tripathi) adında iki gencin hikâyesini anlatmaktadır. Deepak, bir ölü yakıcı ailesinden gelir ve mühendislik okumak için Varanasi'ye gelir. Shalu ise, zengin bir ailenin kızıdır ve üniversitede okuymaktadır. Deepak ve Shalu, bir otelde buluşurlar ve birbirlerine aşık olurlar. Ancak, kast sistemi ve ailelerinin baskısı nedeniyle ilişkilerini gizli tutmaya çalışırlar.

Filmin diğer iki karakteri, Shaalu'nun babası Manoj (Sanjay Mishra) ve Deepak'ın arkadaşı Shivani (Richa Chadha)'dır. Manoj, bir ölü yakıcıdır ve oğlunun mühendislik okumasını istemektedir. Shivani ise, Deepak'ın mühendislik fakültesindeki sınıf arkadaşıdır. Shivani, Deepak'a aşıktır, ancak Deepak'ın Shalu'ya olan aşkını öğrenince, ondan uzaklaşır.

Film, dört kişinin hayatlarını takip ederken, kast sistemi, aile baskısı ve aşk gibi temaları da araştırıyor. Film, aynı zamanda, Hindistan'ın geleneksel değerleriyle modernleşme arasındaki çatışmayı da ele alıyor.

Masaan, eleştirmenlerden genel olarak olumlu eleştiriler aldı. Filmin oyunculukları, yönetmenliği ve senaryosu övüldü. Film, ayrıca, Hindistan'ın gerçekçi bir portresini çizmesiyle de dikkat çekti.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın