130 Görüntülenme
Melekler ve Şeytanlar
6.7 IMDB Puanı

Melekler ve Şeytanlar

(Angels & Demons)
Kategori
Yönetmen
Senaryo David Koepp, Akiva Goldsman, Dan Brown
Ödüller 1 ödül & 5 Adaylık.
Melekler ve Şeytanlar izle ⭐ Melekler ve Şeytanlar (Angels & Demons) 2009 - Amerika yapımı Aksiyon, Gizem ve Gerilim filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler.
Melekler ve Şeytanlar (İngilizce: Angels & Demons), 2009 yılında gösterime giren Amerikan yapımı gizem, gerilim filmidir. Ron Howard'ın yönettiği film, Dan Brown'ın aynı adlı romanından uyarlanmıştır.

Film, Harvard Üniversitesi'nde simgebilim profesörü olan Robert Langdon'ın (Tom Hanks) maceralarını anlatmaktadır. Langdon, Vatikan'da gerçekleşen bir dizi gizemli olayla ilgili olarak Roma'ya çağrılır. Olayların arkasında, geçmişte Vatikan tarafından zulme uğramış olan Illuminati adlı gizli bir örgüt olduğu anlaşılır.

Illuminati, Vatikan'ı yok etmek için bir plan yapmaktadır. Planın bir parçası olarak, CERN laboratuvarından çalınan karşıt maddeyi, Vatikan'ın dört kutsal sütunuyla birlikte patlatmayı planlamaktadır. Bu patlama, Vatikan'ı yerle bir edecek ve Katolik Kilisesi'ni yok edecektir.

Langdon, İtalyan bilim insanı Vittoria Vetra (Ayelet Zurer) ile birlikte Illuminati'nin planını durdurmak için harekete geçer. Bu süreçte, Vatikan'ın gizli tarihini ve Illuminati'nin amacını keşfetmek zorunda kalacaklardır.