32 Görüntülenme
Mesaj
7.5 IMDB Puanı

Mesaj

(Contact)
Kategori
Yönetmen
Senaryo James V. Hart, Michael Goldenberg, Carl Sagan
Ödüller 1 Oscar Adaylığı. 14 ödül & 32 adaylık. total
Mesaj izle ⭐ Mesaj (Contact) 1997 - Amerika yapımı Dram, Gizem ve Bilimkurgu filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Eleanor Arroway, çocukluğundan beri dünya dışı yaşamlara ve varlıklara inanan bir gökbilimcidir. Arroway, SETI isimli programda çalışan, dünya dışı varlıkları araştıran bir ekibin önemli gökbilimcilerinden biridir.

Arroway, Vega yıldızından gelen bir sinyal keşfeder. Bu sinyal, bir iletişim cihazının yapım planıdır.

Arroway, bu sinyallerin dünya dışı varlıklardan geldiğini düşünür. Arroway, bu sinyalleri kullanarak evrendeki diğer uygarlıklarla iletişim kurabileceğine inanır.

Amerika Birleşik Devletleri hükümeti, bu sinyalin arkasındaki sırrı çözmek için bir proje başlatır. Arroway, bu projenin başındaki isim olur.

Arroway, proje kapsamında, Vega yıldızına giden bir uzay aracını inşa eder. Uzay aracı, Vega yıldızına vardığında, Arroway'ı içine alır ve onu başka bir galaksiye götürür.

Arroway, bu galakside, dünya dışı varlıklarla tanışır. Varlıklar, Arroway'a, evrendeki diğer uygarlıklar hakkında bilgi verirler.

Arroway, bu deneyimden sonra, dünyayı ve içindeki yerini farklı bir şekilde görmeye başlar.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın