45 Görüntülenme
Minari
7.4 IMDB Puanı

Minari

(Minari)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Lee Isaac Chung
Ödüller 1 Oscar Kazandı. 122 ödül & 245 adaylık. total
Minari izle ⭐ Minari 2020 - ABD yapımı Dram filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Jacob Yi, Amerikalı rüyasını gerçekleştirmek için ailesini Arkansas'ın kırsal bir bölgesine taşır. Burada bir çiftlik kurmayı ve kendi sebzelerini yetiştirmeyi hayal etmektedir. Karısı Monica, bu taşınmadan pek de mutlu değildir ve şehirdeki yaşam tarzını özlemektedir. 7 yaşındaki oğulları David ise yeni ortama uyum sağlamaya çalışırken, dil bariyerinden dolayı zorluk yaşamaktadır.

Aile, yeni hayatlarına uyum sağlarken birçok zorlukla karşı karşıya kalır. Yabancı bir ülkede yaşamanın getirdiği zorluklar, aile bireyleri arasında gerginliklere yol açar. Jacob, çiftlik işlerini yürütmek için çok çalışırken, Monica ve David yalnızlık ve hayal kırıklığı hisseder.

Bu zor zamanlarda, ailenin anneannesi Soonja onlarla yaşamaya gelir. Soonja, geleneksel Kore kültürü ve yemekleri ile aileye bir nebze olsun huzur getirir. David, Soonja ile yakın bir ilişki kurar ve onun hikayelerinden Kore kültürü hakkında bilgi edinir.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın