185 Görüntülenme
Mr. Bean Tatilde
6.4 IMDB Puanı

Mr. Bean Tatilde

(Mr. Bean's Holiday)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Rowan Atkinson, Richard Curtis, Simon McBurney
Mr. Bean Tatilde izle ⭐ Mr. Bean Tatilde (Mr. Bean's Holiday) 2007 - İngiltere yapımı Aile ve Komedi filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Bay Bean'in Tatili, Steve Bendelack tarafından yönetilen ve Rowan Atkinson'ın Bay Bean rolünde oynadığı 2007 yapımı bir İngiliz komedi filmidir. Film, 1997 yapımı Bean filminin devamı niteliğindedir ve Bay Bean'in yerel kilisede bir çekiliş kazanmasını ve Fransız Rivierası'na bir gezi almasını konu alır.

Bay Bean, Fransa'ya doğru bir yolculuğa çıkar, ancak yanlışlıkla Stephan adlı genç bir çocuğu babası Pierre'den ayırınca tatili hızla raydan çıkar. Bay Bean, Stephan'ı kanatları altına alır ve ikili, Stephan'ı babasıyla yeniden bir araya getirmek için Fransa boyunca komedi dolu bir yolculuğa çıkar.

Bu arada Bay Bean, Cannes Film Festivali kırmızı halısında trafik sıkışıklığına neden olmak, kazara bir düğün pastasını mahvetmek ve bir polis arabası çalmaktan tutuklanmak da dahil olmak üzere her türlü haylazlığa bulaşır. Ancak tüm bunlara rağmen Bay Bean ve Stephan arasında yakın bir bağ gelişir.

Sonunda Bay Bean ve Stephan, Stephan'ı babasıyla yeniden bir araya getirmeyi başarır. Ancak Bay Bean, Cannes Film Festivali'nde kazara büyük bir felakete neden olmadan önce değil.

Bay Bean'in Tatili, sevilen karakterin son komik macerasını konu alan komik ve iç açıcı bir film. Film fiziksel komedi, şakacı mizah ve görsel şakalarla dolu. Mr. Bean hayranları ve gülmeyi seven herkes için harika bir film.