414 Görüntülenme
Muhbir
6.6 IMDB Puanı

Muhbir

(The Informer)
Kategori
Senaryo Matt Cook, Rowan Joffe, Andrea Di Stefano
Muhbir izle ⭐ Muhbir (The Informer) 2019 - İngiltere yapımı Aksiyon, Suç ve Dram filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. The Informer, 2020 yapımı bir Amerikan suç filmidir. Film, Pete Koslow adlı eski bir özel kuvvetler ajanının, ailesi için özgürlüğü kazanmak için uyuşturucu çetesine sızmasını ve sonunda kendini hem FBI hem de çete tarafından hedef haline getirmesini anlatıyor.

Film, Pete Koslow'un hikayesini anlatıyor. Koslow, eski bir özel kuvvetler ajanıdır ve şimdi New York'ta bir taksi şoförü olarak çalışmaktadır. Koslow'un karısı ve çocuğu vardır ve onları geçindirmek için paraya ihtiyacı vardır.

Bir gün, FBI Koslow'a yaklaşır ve ona bir teklif yapar. FBI, Koslow'dan uyuşturucu çetesine sızmasını ve onlara bilgi vermesini ister. Koslow, ailesini kurtarmak için bu teklifi kabul eder.

Koslow, çeteye sızmayı başarır ve onlara önemli bilgiler verir. Koslow'un sayesinde, FBI çeteye büyük bir darbe vurur. Ancak, Koslow'un ihaneti çete tarafından keşfedilir ve Koslow, hem FBI hem de çete tarafından hedef haline gelir.