19 Görüntülenme
My Beautiful Broken Brain
7.1 IMDB Puanı

My Beautiful Broken Brain

(My Beautiful Broken Brain)
Kategori
Senaryo Sophie Robinson
Ödüller 2 ödül & 6 Adaylık.
My Beautiful Broken Brain izle ⭐ My Beautiful Broken Brain 2014 - İngiltere yapımı Belgesel ve Biyografi filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Benim Güzel Kırık Beynim (2014), Sophie Robinson tarafından yönetilen, Lotje Sodderland'ın başrol oynadığı bir belgesel filmdir. Film, beyninde hasara yol açan ağır bir felçten sonra iyileşirken Sodderland'in yolculuğunu konu alıyor.

Sodderland felç geçirdiğinde Amsterdam'da yaşayan 33 yaşında bir sanatçıydı. Konuşmasını ve yazmasını zorlaştıran afazi de dahil olmak üzere ciddi bozukluklarla karşı karşıya kaldı. Ayrıca görme ve hafıza konusunda da sorunları vardı.

Film, Sodderland'in rehabilitasyona girip yeni gerçekliğiyle yaşamayı öğrenmesini konu alıyor. İlerlemesini, deneyimine benzersiz bir bakış sunan bir dizi çizim ve resimle belgeliyor.

Benim Güzel Kırık Beynim felç deneyimine benzersiz bir bakış açısı sunan güçlü ve etkileyici bir film. Bu bir umut, dayanıklılık ve insan ruhunun gücünün hikayesidir.

Film dürüstlüğü ve saflığı nedeniyle övgüyle karşılandı. Beyin hasarıyla yaşamanın zorluklarına samimi bir bakış sunuyor ama aynı zamanda Sodderland'in hayatını yeniden inşa etme cesaretini ve kararlılığını da kutluyor.

Kırık Güzel Beynim, felç konusunda farkındalığı ve felçten kurtulanlar ve aileleri üzerindeki etkisini artıran önemli bir film. Aynı zamanda her yaştan izleyiciye ilham verecek ve moralini yükseltecek bir film.