150 Görüntülenme
Narnia Günlükleri: Aslan, Cadı ve Dolap
6.9 IMDB Puanı

Narnia Günlükleri: Aslan, Cadı ve Dolap

(The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Ann Peacock, Andrew Adamson, Christopher Markus
Ödüller 1 Oscar Kazandı. 18 ödül & 46 adaylık. total
Narnia Günlükleri: Aslan, Cadı ve Dolap izle ⭐ Narnia Günlükleri: Aslan, Cadı ve Dolap (The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe) 2005 - Amerika yapımı Aile, Fantastik ve Macera filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Narnia Günlükleri: Aslan, Cadı ve Dolap, İkinci Dünya Savaşı sırasında Londra'dan tahliye edilen ve sahibi olduğu büyük bir kır evinde yaşamak üzere gönderilen dört kardeş Peter, Susan, Edmund ve Lucy Pevensie'nin hikayesini anlatıyor. gizemli bir profesör.

Lucy , evi keşfederken Narnia adındaki büyülü ülkeye açılan bir kapı görevi gören eski bir gardıropla karşılaşır. Narnia , ülkeye sonsuz kış büyüsü yapan kötü Beyaz Cadı Jadis tarafından yönetilen donmuş bir çorak arazidir.

Pevensie kardeşler kısa süre sonra Lucy'yi Narnia'ya kadar takip eder ve aralarında iyi kalpli bir faun olan Bay Tumnus ve Narnia'nın gerçek kralı olan görkemli aslan Aslan'ın da bulunduğu çeşitli konuşan hayvanlarla tanışır . Aslan, Pevensilerin kaderinin Narnia'yı Beyaz Cadı'nın zulmünden kurtarmak ve ülkeye barışı yeniden sağlamak olduğunu ortaya koyuyor.