80 Görüntülenme
Narnia Günlükleri: Prens Kaspiyan
6.5 IMDB Puanı

Narnia Günlükleri: Prens Kaspiyan

(The Chronicles of Narnia: Prince Caspian)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Andrew Adamson, Christopher Markus, Stephen McFeely
Ödüller 4 ödül & 21 Adaylık.
Narnia Günlükleri: Prens Kaspiyan izle ⭐ Narnia Günlükleri: Prens Kaspiyan (The Chronicles of Narnia: Prince Caspian) 2008 - Amerika yapımı Aile, Fantastik ve Macera filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Narnia Günlükleri: Prens Caspian, Pevensie kardeşler Peter, Susan, Edmund ve Lucy'nin Narnia'daki önceki maceralarından birkaç yıl sonra geçen hikayesini ele alıyor . Büyülü bir tren istasyonu aracılığıyla gizemli bir şekilde Narnia'ya geri götürüldüklerinde artık kendi dünyalarında yaşayan gençlerdirler.

Oraya vardıklarında, Narnia'da 1300 yıldan fazla bir süre geçtiğini ve bir zamanlar barış içinde olan bu toprakların, tahtı gerçek varisi Prens Caspian'dan gasp eden Kral Miraz'ın zalim yönetimi altında olduğunu keşfederler.

Genç bir Telmar prensi olan Prens Caspian, Miraz'ın pençesinden kurtuldu ve kral olarak hak ettiği yeri geri almak ve Narnia'ya barışı yeniden sağlamak için müttefikler toplamaya çalışıyor. Pevensies, Miraz'ın baskıcı rejimine karşı bir isyan başlatmak için Prens Caspian'ın yanı sıra çeşitli konuşan hayvanlar ve efsanevi yaratıklarla güçlerini birleştirir.