62 Görüntülenme
Narnia Günlükleri: Şafak Yıldızı’nın Yolculuğu
6.3 IMDB Puanı

Narnia Günlükleri: Şafak Yıldızı’nın Yolculuğu

(The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Christopher Markus, Stephen McFeely, Michael Petroni
Ödüller 2 ödül & 19 Adaylık.
Narnia Günlükleri: Şafak Yıldızı'nın Yolculuğu izle ⭐ Narnia Günlükleri: Şafak Yıldızı'nın Yolculuğu (The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader) 2010 - Amerika yapımı Aile, Fantastik ve Macera filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Kuzenleri Eustace'i ziyaret eden Pevensies, Şafak Yıldızı adlı muhteşem bir gemiyle sihirli bir şekilde Narnia'ya nakledilir.
Kılıçları ülkeyi tehdit eden kötü bir gücü yenmenin anahtarını taşıyan Narnia'nın yedi kayıp Lordunu bulma arayışına çıkan Kral Caspian ile yeniden bir araya gelirler .
Yolculukları boyunca çeşitli fantastik yaratıklarla ve tehlikeli durumlarla karşılaşırlar; cesaretlerini, dayanıklılıklarını ve takım çalışmalarını sınarlar.
Başlangıçta Narnia'nın büyüsüne ve harikasına karşı dirençli olan Eustace, yavaş yavaş tevazu, şefkat ve korkularıyla yüzleşme konusunda değerli dersler öğrenir .
Buldukları her Lord, Şafak Yıldızı'ndaki gizli bir odanın kilidini açarak unutulmuş hazineleri ve bilgileri ortaya çıkarır.
Yolculuk onları mistik adalara götürür, deniz yılanları ve efsanevi yaratıklarla karşılaşır ve hatta onlara rehberlik eden ve bilgelik sağlayan güçlü aslan Aslan ile yüz yüze tanışır.