276 Görüntülenme
Ninja Scroll
7.8 IMDB Puanı

Ninja Scroll

(Ninja Scroll)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 94 dakika
Senaryo Yoshiaki Kawajiri
Ödüller 1 ödül
Ninja Scroll izle ⭐ Ninja Scroll 1993 - Japonya yapımı Animasyon, Aksiyon ve Macera filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Ninja Scroll, 1993 yapımı bir Japon anime filmidir. Yoşiaki Kawajiri tarafından yönetilen film, feodal Japonya'da geçen bir aksiyon-macera hikayesini anlatıyor.

Filmin konusu, yeteneklerini para karşılığı kiralayan gezgin bir ninja olan Jubei Kibagami'nin etrafında dönüyor. Bir gün, Jubei, Koga köyüne saldıran ve tüm köylüyü öldüren taştan bir şeytan olan Tessai'yi yener. Tessai'yi yendikten sonra, Jubei, Tessai'nin Toyotomi klanının emrindeki Kara Shogun adındaki bir adam tarafından gönderilen Kimon'un Sekiz Şeytanı'ndan biri olduğunu öğrenir.

Jubei, Kagero adlı bir dişi ninjayla tanışır ve birlikte, Kimon'un Sekiz Şeytanı'nı durdurmak ve Kara Shogun'un planlarını bozmak için çalışırlar. Yol boyunca, Jubei ve Kagero, birbirlerine aşık olurlar.

Film, aksiyon sahneleri, görselleri ve hikayesi ile büyük beğeni topladı. Ninja Scroll, anime tarihinin en iyi filmlerinden biri olarak kabul ediliyor.