36 Görüntülenme
Ölümcül İçgüdü
7.5 IMDB Puanı

Ölümcül İçgüdü

(Mesrine: Killer Instinct)
Senaryo Jacques Mesrine, Abdel Raouf Dafri, Jean-François Richet
Ödüller 8 ödül & 15 Adaylık.
Ölümcül İçgüdü izle ⭐ Ölümcül İçgüdü (Mesrine: Killer Instinct) 2008 - Fransa yapımı Aksiyon, Biyografi ve Suç filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler.
2008 yapımı Mesrine Part 1: Killer Instinct, Fransız gangster Jacques Mesrine'in hayatının ilk bölümünü anlatan bir biyografik suç filmidir. Film, Mesrine'in Cezayir Savaşı'na katılmasını, suç dünyasına girmesini ve Fransa'nın en ünlü suçlularından biri haline gelmesini anlatıyor.

Film, Mesrine'in 1943'te Montreal'de doğmasıyla başlar. Mesrine, genç yaşta suça karışır ve 1960'ların sonlarında Cezayir Savaşı'na katılır. Savaştan sonra, Fransa'ya dönen Mesrine, suç dünyasına girer ve banka soygunu, kaçırma ve cinayet gibi suçlardan hüküm giyer.

Film, Mesrine'in 1970'lerde Fransa'nın en ünlü suçlularından biri haline gelmesini anlatıyor. Mesrine, medyayla kurduğu ilişki ve kendini bir halk kahramanı olarak göstermesi sayesinde, büyük bir popülerlik kazanır. Ancak, Mesrine'in suçları da giderek daha şiddetli hale gelir.