70 Görüntülenme
Ölümcül Makineler
6.1 IMDB Puanı

Ölümcül Makineler

(Mortal Engines)
Senaryo Fran Walsh, Philippa Boyens, Peter Jackson
Ödüller 3 ödül & 2 Adaylık.
Ölümcül Makineler izle ⭐ Ölümcül Makineler (Mortal Engines) 2018 - Amerika yapımı Aksiyon, Fantastik ve Macera filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Ölümcül Makineler , 2018 yapımı bir İngiliz posta-apokaliptik macera filmidir. Film, Philip Reeve'in 2001 tarihli aynı adlı romanından uyarlanmıştır. Filmin yönetmenliğini Christian Rivers üstleniyor ve senaryosunu Fran Walsh, Philippa Boyens ve Peter Jackson yazıyor. Filmde Hera Hilmar, Robert Sheehan, Hugo Weaving, Stephen Lang, Jihae, Ronan Raftery, Leila George, Patrick Malahide ve Colin Farrell rol alıyor.

Film, 60. yüzyılda geçiyor. Dünya, büyük bir savaşın ardından yok olmuştur. Hayatta kalanlar, büyük şehirlere dönüştürülmüş mobil araçlarda yaşıyor. Bu şehirler, daha küçük şehirleri yok ederek kaynaklarını artırmaya çalışıyor.

Londra, dünyanın en büyük şehridir. Londra'nın alt katlarından gelen Tom Natsworthy (Sheehan), tehlikeli bir kaçak olan Hester Shaw (Hilmar) ile karşılaşır. Hester, Tom'un babasının ölümünden sorumludur. Tom ve Hester, yollarının kesişmesi beklenmedik olan bir ittifak kurar. Bu ittifak, dünyanın kaderini değiştirebilecektir.