528 Görüntülenme
Ölümcül Sular
6.1 IMDB Puanı

Ölümcül Sular

(Crawl)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Michael Rasmussen, Shawn Rasmussen
Ölümcül Sular izle ⭐ Ölümcül Sular (Crawl) 2019 - Amerika yapımı Aksiyon, Macera ve Korku filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler.
Crawl, 2019 yapımı bir Amerikan doğaüstü korku filmidir. Film, Alexandre Aja tarafından yönetilmiştir. Filmde, bir kasırga sırasında babasını kurtarmaya çalışan Haley adlı bir kadının, timsahlar tarafından avlanmasıyla mücadelesi anlatılmaktadır.

Film, Florida'da geçmektedir. Haley, bir kasırga sırasında, iletişimi kesilmiş olan babasının yanına gitmeye karar verir. Babasını, evini sular altında bırakan kasırgadan kurtarmaya çalışır. Ancak, babası ağır yaralı bir şekilde evin bodrumunda yatmaktadır. Haley, babasını kurtarmak için uğraşırken, evin bodrumunda timsahlar olduğunu fark eder.

Haley, babası ve kendisi için bir çıkış yolu bulmaya çalışırken, timsahlarla mücadele eder. Timsahlardan kaçmak için evin bodrumundaki daracık kanallarda sürünmek zorunda kalır. Haley, hayatta kalmak için tüm cesaretini ve becerilerini kullanmalıdır.