41 Görüntülenme
Onur Savaşı
8.3 IMDB Puanı

Onur Savaşı

(The Hunt)
Kategori
Senaryo Thomas Vinterberg, Tobias Lindholm
Ödüller 1 Oscar Adaylığı. 38 ödül & 73 adaylık. total
Onur Savaşı izle ⭐ Onur Savaşı (The Hunt) 2012 - Danimarka yapımı Dram filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler.
The Hunt, 2012 yapımı bir Amerikan gerilim filmidir. Filmin yönetmenliğini ve senaryosunu Craig Zobel üstlenmiştir. Filmde Betty Gilpin, Emma Roberts, Hilary Swank, Justin Hartley, Glenn Howerton, Ike Barinholtz, Ethan Suplee, Wayne Duvall, Reed Birney ve Amy Madigan rol almaktadır.

Film, bir grup orta yaşlı Amerikalı kadının, bir grup zengin Amerikalı tarafından bir ormanda avlanmak için kaçırıldığını ve öldürülmek için hedef alındığını anlatıyor.

Film, 14 Eylül 2012'de gösterime girdi ve eleştirmenlerden genel olarak olumlu eleştiriler aldı. Film, 2013 yılında En İyi Özgün Senaryo dalında Altın Küre Ödülü'ne aday gösterildi.

Filmin konusu şu şekilde özetlenebilir:

Crystal (Betty Gilpin), bir süpermarkette kasiyer olarak çalışan genç bir kadındır. Bir gün, Crystal ve diğer birkaç kadın, bir ormana götürülür ve bir grup zengin Amerikalı tarafından avlanmak için hedef alınır.

Kadınlar, kendilerini öldürmek isteyen avcılara karşı hayatta kalmak için bir araya gelmelidir. Film, kadınların hayatta kalma mücadelesini ve bu süreçte yaşadıkları travmayı anlatıyor.

Film, sosyal sınıflar arasındaki çatışmayı ve şiddetin doğası hakkında bir metafor olarak okunabilir. Film, izleyicilere, bir toplumda ne kadar zengin ve güçlü olursanız olun, şiddetin her zaman bir tehdit olduğunu gösteriyor.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın