88 Görüntülenme
Örümcek Adam: Eve Dönüş
7.4 IMDB Puanı

Örümcek Adam: Eve Dönüş

(Spider-Man: Homecoming)
Yönetmen
Senaryo Jonathan Goldstein, John Francis Daley, Jon Watts
Ödüller 7 ödül & 10 Adaylık.
Örümcek Adam: Eve Dönüş izle ⭐ Örümcek Adam: Eve Dönüş (Spider-Man: Homecoming) 2017 - Amerika yapımı Aksiyon, Macera ve Fantastik filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Spider-Man: Homecoming, 2017 yılında Jon Watts tarafından yönetilen ve Marvel Sinematik Evreni'nin (MCU) 16. filmi olan bir süper kahraman filmidir. Film, Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı filmindeki olayların ardından Peter Parker'ın (Tom Holland) sıradan bir lise öğrencisi olarak hayatına dönmeye çalışmasını anlatıyor. Ancak Peter, kahramanlık içgüdüsünü bastıramaz ve Sokovya Anlaşması'na aykırı olarak suçla savaşmaya devam eder.

Bu sırada Peter'ın yeni bir mentoru olur: Demir Adam (Robert Downey Jr.). Demir Adam, Peter'a yeni bir kostüm ve teknoloji verir ve ona süper kahramanlık eğitimi verir. Peter, Demir Adam'ın yardımıyla, Vulture (Michael Keaton) adında yeni bir düşmanla savaşmaya başlar.

Vulture, Chitauri teknolojisi kullanılarak üretilmiş silahlar satan bir silah kaçakçısıdır. Peter, Vulture'ın gizli kimliğini öğrenir ve onunla savaşmaya başlar. Ancak Vulture, Peter'ın ailesini ve arkadaşlarını tehdit eder. Peter, Vulture'ı yenmek ve sevdiklerini korumak için tüm gücünü kullanmalıdır.

Spider-Man: Homecoming, bir lise öğrencisi olarak Peter Parker'ın hayatına odaklanan eğlenceli ve maceralı bir filmdir. Film, aksiyon, komedi ve duygusal unsurları bir araya getirerek izleyicileri hem heyecanlandıran hem de duygulandıran bir yapım.

Filmin başrolünde Tom Holland yer alıyor. Holland'a Robert Downey Jr., Michael Keaton, Marisa Tomei, Jon Favreau, Zendaya, Jacob Batalon, Laura Harrier, Tony Revolori ve Michael Chernus gibi isimler eşlik ediyor.

Spider-Man: Homecoming, izleyiciler tarafından olumlu karşılandı ve gişede başarılı oldu. Film, dünya çapında 880 milyon doların üzerinde hasılat elde etti. Film, 90. Akademi Ödülleri'nde En İyi Görsel Efektler dalında aday gösterildi.