1,357 Görüntülenme
Otopsi
6.8 IMDB Puanı

Otopsi

(The Autopsy of Jane Doe)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Ian Goldberg, Richard Naing
Ödüller 8 ödül & 10 Adaylık.
Otopsi izle ⭐ Otopsi (The Autopsy of Jane Doe) 2016 - İngiltere yapımı Korku, Gizem ve Gerilim filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Jane Doe'nun Otopsisi (2016), André Øvredal tarafından yönetilen, Brian Cox ve Emile Hirsch'in başrollerini paylaştığı doğaüstü bir korku filmidir. Film, ormanda çıplak bulunan genç bir kadının gizemli ölümünü araştıran bir baba-oğul adli tabip ekibini konu alıyor.

Jane Doe'nun Otopsisi, gerilim yaratmak için atmosfere ve gerilime dayanan, yavaş ilerleyen bir korku filmi. Film aynı zamanda bir otopsiyi gerçekçi bir şekilde tasvir etmesiyle de dikkat çekiyor.

Film, genç adli tabip Tommy Tilden'ın (Emile Hirsch) babası Austin Tilden'e (Brian Cox) ormanda çıplak bulunan genç bir kadının otopsisinde yardım etmesiyle açılıyor. Kadının kimliği ve ölüm nedeni bilinmiyor.

Otopsi ilerledikçe Tilden'lar kadının vücuduyla ilgili bir dizi tuhaf ve rahatsız edici şey keşfeder. Ayrıca morgda tuhaf ve doğaüstü olaylar yaşamaya başlarlar.

Jane Doe'nun Otopsisi iyi yapılmış ve sürükleyici bir korku filmi. Filmde Brian Cox ve Emile Hirsch'in güçlü performansları yer alıyor. Film aynı zamanda atmosfer ve gerilimin etkili kullanımıyla da dikkat çekiyor.

Filmin sonu belirsiz ve yoruma açıktır. Bazı izleyiciler kadının bir cadı ya da başka bir doğaüstü varlık olduğuna inanıyor. Diğerleri onun gizemli ve açıklanamayan bir suçun kurbanı olduğuna inanıyor.

Jane Doe'nun Otopsisi, doğaüstü korku hayranlarının mutlaka izlemesi gereken bir film. Aynı zamanda genel olarak korku filmi hayranları için iyi yapılmış ve sürükleyici bir film.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın