425 Görüntülenme
Oyuncak Hikayesi 3
8.3 IMDB Puanı

Oyuncak Hikayesi 3

(Toy Story 3)
Kategori
Yönetmen
Senaryo John Lasseter, Andrew Stanton, Lee Unkrich
Ödüller 2 Oscar Kazandı. 62 ödül & 96 adaylık. total
Oyuncak Hikayesi 3 izle ⭐ Oyuncak Hikayesi 3 (Toy Story 3) 2010- Amerika yapımı Animasyon ve Macera filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Oyuncak Hikayesi 3, Pixar Animation Studios tarafından üretilen ve Walt Disney Pictures tarafından dağıtılan 2010 Amerikan bilgisayar animasyonlu komedi-drama filmidir. Toy Story ve Toy Story 2'nin devamı niteliğindedir. Film, Andy'nin üniversiteye gitmeye hazırlanmasıyla birlikte, sadık oyuncaklarının belirsiz gelecekleri yüzünden endişe duymaları üzerine odaklanmaktadır.

Andy, üniversiteye gitmeye hazırlanırken, Buzz Lightyear ve diğer oyuncaklarını tavan arasına kaldırmaya karar verir. Ancak, bir yanlış anlaşılma sonucu oyuncaklar kendilerini Sunnyside Daycare adlı bir kreşte bulurlar. Kreşteki diğer oyuncaklar, Andy'nin onları artık istemediğini ve çöpe atacağını düşünmektedir. Bu yüzden, kreşten kaçmak için bir plan yaparlar.

Woody, oyuncakların kaçmaya çalışmasına karşı çıkar. Çünkü, Andy'nin oyuncaklarını asla çöpe atmayacağını bilmektedir. Woody, oyuncakları ikna etmeye çalışırken, kendisini bir dizi maceranın içinde bulur. Bu maceralarda, Buzz ve diğer oyuncaklarla birlikte, kreşin acımasız müdürü Lots-o'-Huggin' Bear'dan kaçmak zorunda kalırlar.