119 Görüntülenme
Percy Jackson: Canavarlar Denizi
5.7 IMDB Puanı

Percy Jackson: Canavarlar Denizi

(Percy Jackson: Sea of Monsters)
Kategori
Senaryo Marc Guggenheim, Rick Riordan
Ödüller 3 ödül & 5 Adaylık.
Percy Jackson: Canavarlar Denizi izle ⭐ Percy Jackson: Canavarlar Denizi (Percy Jackson: Sea of Monsters) 2013 - Amerika yapımı Aile, Fantastik ve Macera filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler.İlk filmdeki olayların ardından geçen Percy Jackson (Logan Lerman), artık Yunan tanrıları ve yarı tanrılarının dünyasına yeni gelen biri değil. Yarı tanrıların cenneti olan Melez Kampı'na giderken deniz tanrısı Poseidon'un oğlu olarak güçlerini geliştirmeye devam ediyor . Ancak barışçıl varoluşları çok geçmeden tehdit altındadır.

Melez Kampı'nı koruyan büyülü sınırlar zayıflamaya başlar ve efsanevi yaratıkların özgürce saldırmasına olanak tanır. Bu , iyileştirme ve canlandırma gücüne sahip efsanevi bir eser olan Altın Post'un çalındığının ortaya çıkmasıyla örtüşmektedir .

Percy, en yakın arkadaşı Annabeth Chase (Alexandra Daddario) ve Grover Underwood (Brandon T. Jackson) ile birlikte Altın Post'u geri almak için tehlikeli bir yolculuğa çıkar. Görevleri onları Bermuda Şeytan Üçgeni olarak da bilinen hain Canavarlar Denizi'ne götürür ; burada Sirenler, Tepegözler ve korkunç Charybdis gibi bir dizi efsanevi yaratıkla karşı karşıya kalırlar .