152 Görüntülenme
Peter Pan 2: Varolmayan Ülkede
5.8 IMDB Puanı

Peter Pan 2: Varolmayan Ülkede

(Return to Never Land)
Kategori
Senaryo Temple Mathews, Carter Crocker, J.M. Barrie
Peter Pan 2: Varolmayan Ülkede izle ⭐ Peter Pan 2: Varolmayan Ülkede (Return to Never Land) 2002 - Amerika yapımı Aile, Animasyon ve Macera filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler.
Return to Never Land, 2002 yılında Walt Disney Feature Animation tarafından üretilen ve Walt Disney Pictures tarafından dağıtılan bir Amerikan animasyon müzikal fantastik filmidir. Film, J. M. Barrie'nin Peter Pan adlı romanından esinlenerek uyarlanmıştır ve Peter Pan'ın 1953 yapımı Disney animasyon filminin devamı niteliğindedir.

Filmin konusu, Wendy Darling'in artık büyümüş ve iki çocuğu olan bir kadın olması etrafında dönmektedir. Wendy, çocuklarına Peter Pan'ın hikayelerini anlatarak onları eğlendirmektedir. Ancak Wendy'nin 12 yaşındaki kızı Jane, bu hikayelere inanmaz ve bir gece aniden Kaptan Kanca tarafından kaçırılıp kendini Never Land'de bulur.

Jane, Never Land'de Peter Pan ve Tinker Bell ile tanışır ve onlarla birlikte maceradan maceraya atılır. Ancak Jane, Kaptan Kanca'nın tuzağına düşer ve onun gemisinde esir tutulur. Peter Pan ve Tinker Bell, Jane'i kurtarmak için Kaptan Kanca'ya karşı savaşırlar.

Filmin sonunda Jane, uçmayı öğrendiği için Never Land'den evine dönebilir. Jane, eve döndüğünde, artık Peter Pan'ın hikayelerinin gerçek olduğuna inanmaktadır.