51 Görüntülenme
Police Academy 5: Assignment: Miami Beach
4.6 IMDB Puanı

Police Academy 5: Assignment: Miami Beach

(Police Academy 5: Assignment: Miami Beach)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Neal Israel, Pat Proft, Stephen Curwick
Police Academy 5: Assignment: Miami Beach izle ⭐ Police Academy 5: Assignment: Miami Beach (Police Academy 5: Assignment: Miami Beach) 1988 - Amerika yapımı Komedi ve Suç filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Police Academy 5: Assignment: Miami Beach (Polis Akademisi 5: Miami Beach Görevi), 1988 yapımı bir Amerikan komedi filmidir. Film, Alan Myerson tarafından yönetilmiştir ve başrollerde Steve Guttenberg, Michael Winslow, Bubba Smith, David Graf ve Marion Ramsey yer almaktadır.

Film, Polis Akademisi serisinin beşinci filmidir. Filmde, Polis Akademisi Komutanı Lassard (Guttenberg), Miami'de bir polis konferansında ödül almaya davet edilir. Ancak, havaalanında yanlışlıkla çalınan bir elmas çantasını alır. Elmasların sahipleri, çantalarını kurtarmak için Lassard'ı kaçırırlar.

Bu sırada, Polis Akademisi'nin diğer öğrencileri de Miami'ye gelirler. Öğrenciler, Lassard'ın kaçırıldığını öğrendiklerinde, onu kurtarmak için harekete geçerler.

Film, Miami'de geçen çeşitli maceraları takip ediyor. Öğrenciler, elmasların sahipleriyle ve Miami'nin yeraltı dünyasıyla karşı karşıya kalırlar.