281 Görüntülenme
Polis Akademisi 3: Eğitime Dönüş
5.4 IMDB Puanı

Polis Akademisi 3: Eğitime Dönüş

(Police Academy 3: Back in Training)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Neal Israel, Pat Proft, Gene Quintano
Ödüller 1 ödül
Polis Akademisi 3: Eğitime Dönüş izle ⭐ Polis Akademisi 3: Eğitime Dönüş (Police Academy 3: Back in Training) 1986 - Amerika yapımı Komedi filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Polis Akademisi 3: Eğitime Dönüş, Jerry Paris'in yönettiği, başrollerinde Steve Guttenberg, Michael Winslow, David Graf, Bubba Smith, Marion Ramsey ve George Gaynes'in yer aldığı 1986 yapımı bir Amerikan komedi filmidir. Polis Akademisi serisinin üçüncü filmi.

Filmde eyalet valisi eyaletteki iki polis akademisinden yalnızca birinin açık kalmasına izin verileceğini duyuruyor. Komutan Lassard (Gaynes), akademisini açık tutabilmek için rakip polis akademisinden Komutan Mauser'e (Art Metrano) karşı yarışmak zorundadır.

Lassard, yeni bir acemi sınıfını eğitmesine yardımcı olmak için Polis Akademisi'ndeki eski öğrencilerini işe alır. Yeni üyeler arasında sinirli Sweetchuck (Tim Kazurinsky) ve geveze Zed (Bobcat Goldthwait) gibi çok çeşitli renkli karakterler yer alıyor.

Mauser, akademiye sızması ve Lassard'ın eğitim sırlarını çalması için bir casus göndererek Lassard'ın akademisini sabote etmeye çalışır. Ancak Lassard ve askerleri, casusu ifşa etmeyi ve Mauser'in onları sabote etme girişimlerini yenmeyi başarır.

Sonunda Lassard'ın akademisi yarışmanın galibi ilan edilir ve açık kalmasına izin verilir. Lassard ve askerleri zaferlerini kutluyor ve polis memuru olmak için eğitimlerine devam ediyor.