240 Görüntülenme
Polis Akademisi 4: Vatandaşlar Devriye’de
4.9 IMDB Puanı

Polis Akademisi 4: Vatandaşlar Devriye’de

(Police Academy 4: Citizens on Patrol)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Neal Israel, Pat Proft, Gene Quintano
Polis Akademisi 4: Vatandaşlar Devriye'de izle ⭐ Polis Akademisi 4: Vatandaşlar Devriye'de (Police Academy 4: Citizens on Patrol) 1987 - Amerika yapımı Komedi ve Suç filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Polis Akademisi 4: Devriyedeki Vatandaşlar, Jim Drake'in yönettiği ve başrollerinde Steve Guttenberg, Michael Winslow, David Graf, Bubba Smith, Marion Ramsey ve George Gaynes'in yer aldığı 1987 yapımı bir Amerikan komedi filmidir. Polis Akademisi serisinin dördüncü filmi.

Filmde Komutan Lassard (Gaynes), sıradan vatandaşların polise yardım etmek üzere eğitildiği Devriyedeki Vatandaşlar adlı yeni bir program başlatmaya karar verir. Lassard, yeni gönüllüleri eğitmesine yardımcı olmak için Polis Akademisi'ndeki eski öğrencilerini işe alır.

Devriyedeki Vatandaşlar programı başarılı oldu ve gönüllüler polisin çeşitli suçları çözmesine yardımcı olabiliyor. Ancak program, gönüllülerin bir sorumluluk olduğuna inanan yeni polis şefi Yüzbaşı Harris (GW Bailey) tarafından tehdit edilir.

Harris, gönüllüleri başarısızlığa sürükleyerek Vatandaşlar Devriye programını sabote etmeye çalışır. Ancak gönüllüler Harris'in engellerini aşarak polis ekibinin değerli üyeleri olduklarını kanıtlayabilirler.

Sonunda Devriyedeki Vatandaşlar programı kurtarılır ve gönüllüler polisin şehri güvende tutmasına yardım etmeye devam edebilir.