120 Görüntülenme
Polis Akademisi 6: Şehir Kuşatma Altında
4.4 IMDB Puanı

Polis Akademisi 6: Şehir Kuşatma Altında

(Police Academy 6: City Under Siege)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Neal Israel, Pat Proft, Stephen Curwick
Polis Akademisi 6: Şehir Kuşatma Altında izle ⭐ Polis Akademisi 6: Şehir Kuşatma Altında (Police Academy 6: City Under Siege) 1989 - Amerika yapımı Komedi ve Suç filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Polis Akademisi 6: Şehir Kuşatma Altında, Peter Bonerz tarafından yönetilen ve başrollerinde Steve Guttenberg, Michael Winslow, David Graf, Bubba Smith, Marion Ramsey ve George Gaynes'in yer aldığı 1989 yapımı Amerikan komedi filmidir. Polis Akademisi serisinin altıncı ve son filmidir.

Filmde şehir, Wilson Heights Çetesi olarak bilinen bir çete tarafından terörize ediliyor. Çete, yalnızca "Gölge" olarak bilinen gizemli bir lider tarafından yönetiliyor. Polis çeteyi durduramıyor ve şehirde kaos yaşanıyor.

Komutan Lassard (Gaynes), Wilson Heights Çetesi'ni durdurmasına yardım etmeleri için Polis Akademisi'ndeki eski öğrencilerini işe almaya karar verir. Polis Akademisi mezunları artık deneyimli polislerdir ve çeteyi adalete teslim etmeye kararlıdırlar.

Polis Akademisi mezunları, becerilerini ve eğitimlerini Wilson Heights Çetesi'nin izini sürmek için kullanıyor. Çeteye sızarlar ve Gölge'nin aslında yüksek rütbeli bir polis memuru olduğunu keşfederler.

Polis Akademisi mezunları Gölge'yi açığa çıkarır ve Wilson Heights Çetesi'ni yener. Şehir kurtarılır ve Polis Akademisi mezunları kahraman olarak selamlanır.