3,046 Görüntülenme
Poughkeepsie Kasetleri
6.0 IMDB Puanı

Poughkeepsie Kasetleri

(The Poughkeepsie Tapes)
Kategori
Senaryo Drew Dowdle, John Erick Dowdle
Poughkeepsie Kasetleri izle ⭐ Poughkeepsie Kasetleri (The Poughkeepsie Tapes) 2007 - Amerika yapımı Korku, Gizem ve Gerilim filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. 2001 yılında, New York'un Poughkeepsie kentinde bir seri katil tarafından öldürülmüş olduğu düşünülen on kadının cesedi bulunur. Polis, katilin evini araştırdığında, 800 adet video kaset ele geçirir. Bu kasetlerde, katilin kurbanlarını işkence etmesi ve öldürmesi yer almaktadır.

Polis, bu kasetleri incelemeye başlar ve katilin kimliğini ortaya çıkarmak için mücadele eder. Ancak, kasetlerdeki görüntüler o kadar korkunçtur ki, polislerin çoğu onları izleyemez.

Film, polislerin kasetleri incelemesi ve katilin kimliğini ortaya çıkarmak için mücadele etmelerini anlatıyor. Film, aynı zamanda, seri katillerin psikolojisi ve onları neyin motive ettiği gibi soruları da gündeme getiriyor.

The Poughkeepsie Tapes, eleştirmenlerden genel olarak olumlu eleştiriler aldı. Filmin, gerçekçiliği, atmosferi ve oyunculukları övgü aldı. Ancak, filmin çok korkunç olduğu ve bazı izleyiciler için uygun olmadığı da belirtildi.

Film, gerçek bir hikayeye dayanmadığını iddia etmesine rağmen, birçok izleyici tarafından gerçek bir seri katilin video kasetlerinin bulunması üzerine çekilmiş bir film olarak algılandı. Bu nedenle, film birçok kişi tarafından tartışmalı bir film olarak kabul edildi.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın