81 Görüntülenme
Restless
6.7 IMDB Puanı

Restless

(Restless)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Jason Lew
Restless izle ⭐ Restless 2011 - Amerika yapımı Dram ve Romantik filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler.
Huzursuz (Restless), 2011 yılında gösterime giren, yönetmenliğini Gus Van Sant'ın yaptığı, başrollerini Mia Wasikowska ve Henry Hopper'ın paylaştığı bir Amerikan drama filmidir. Film, ölüme karşı tutkulu bir genç kadın olan Annabel ve ölümden korkan bir genç adam olan Enoch'un aşk hikayesini anlatıyor.

Annabel, 17 yaşında ölümcül bir hastalığa sahip bir genç kadındır. Ölümle yüzleşmek yerine, onu kucaklamaya karar verir ve ölüme karşı tutkulu bir yaşam tarzı benimser. Enoch ise, ölümden korkan bir genç adamdır. Annabel'le tanıştığında, onun ölümle olan ilişkisi onu hem korkutur hem de cezbeder.

İkili, birbirlerine aşık olurlar ve birlikte ölümle yüzleşmeye başlarlar. Ancak, aşkları, Annabel'in hastalığı nedeniyle zor bir sınavdan geçer.

Film, ölüm ve aşk gibi evrensel temaları işliyor. Annabel ve Enoch'un hikayesi, aşkın, ölüm karşısında bile güçlü olabileceğini gösteriyor.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın