221 Görüntülenme
Robin Hood
5.3 IMDB Puanı

Robin Hood

(Robin Hood)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Ben Chandler, David James Kelly
Robin Hood izle ⭐ Robin Hood 2018 - Amerika yapımı Aksiyon, Dram ve Macera filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler.
2018 yapımı Robin Hood filmi, Robin Hood efsanesinin modern bir yeniden anlatımı olarak karşımıza çıkıyor. Filmde, Robin Hood'un (Taron Egerton) Haçlı Seferleri'nden dönüşü ve Nottingham Şerifi'nin (Ben Mendelsohn) yolsuzluklarına karşı verdiği mücadele anlatılıyor.

Film, Robin Hood'un henüz bir kahramana dönüşmediği dönemleri konu alıyor. Robin Hood, Haçlı Seferleri'nden döndüğünde, sevdiği kadını Marian'ı (Eve Hewson) Nottingham Şerifi'nin oğlu John'la (Jamie Dornan) nişanlanmış olarak bulur. Şerifin yolsuzluklarıyla yüzleşen Robin Hood, bir grup kanun kaçağı ile birlikte ona karşı savaşmaya karar verir.

Filmin aksiyon sahneleri, Robin Hood'un okçuluk ve kılıç kullanma becerilerini gözler önüne seriyor. Filmin komedi unsurları ise, Robin Hood ve arkadaşlarının eğlenceli diyalogları ve macera dolu yolculukları sayesinde ortaya çıkıyor.

Robin Hood, eleştirmenler tarafından genel olarak olumlu karşılandı. Filmin aksiyon sahneleri, komedisi ve Taron Egerton'ın performansı övüldü.