67 Görüntülenme
Rose Adası’nın İnanılmaz Hikâyesi
7.0 IMDB Puanı

Rose Adası’nın İnanılmaz Hikâyesi

(Rose Island)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 117 dakika
Yönetmen
Senaryo Francesca Manieri, Sydney Sibilia
Ödüller 13 ödül & 23 Adaylık.
Rose Adası'nın İnanılmaz Hikâyesi izle ⭐ Rose Adası'nın İnanılmaz Hikâyesi (Rose Island) 2020 - İtalya yapımı Macera, Biyografi ve Komedi filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. 1960'ların başında, Giorgio Rosa adında idealist bir mühendis, İtalya'nın Rimini kıyılarında kendi adasını inşa etmeye karar verir.
Giorgio, bürokratik engellerden ve yasal kısıtlamalardan bıkmış durumdadır. Bu nedenle, uluslararası sularda, İtalya'nın yetki alanından uzakta bir ada inşa etmeye karar verir.
Giorgio, arkadaşları ve işçilerinin yardımıyla, hurda malzemelerden ve çelik platformlardan oluşan bir ada inşa eder. Adını "Isola delle Rose" (Gül Adası) koyar.
Ada kısa sürede bir ütopya haline gelir. Bağımsız bir mikro ulus olarak ilan edilir ve özgürlük, barış ve sevgi ilkelerine dayalı bir toplum kurulur.
Ancak, Isola delle Rose'nin varlığı İtalyan Hükümeti'ni rahatsız eder. Hükümet, adayı bir tehdit olarak algılar ve adayı yok etmek için planlar yapar.
Giorgio ve adadaki sakinler, adalarını korumak için mücadele ederler.