77 Görüntülenme
Rusya’dan Sevgilerle
7.3 IMDB Puanı

Rusya’dan Sevgilerle

(From Russia with Love)
Yönetmen
Senaryo Richard Maibaum, Johanna Harwood, Ian Fleming
Ödüller 1 BAFTA Award3 wins & 6 nominations total.Won 1 BAFTA Award3 ödül & 6 Adaylık. total
Rusya'dan Sevgilerle izle ⭐ Rusya'dan Sevgilerle (From Russia with Love) 1963 - İngiltere yapımı Aksiyon, Macera ve Gerilim filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Soğuk Savaş döneminde, İngiliz Gizli Servisi ajanı James Bond, gizemli bir Sovyet şifreleme aygıtı olan "Lektor"u ele geçirmek üzere önemli bir göreve gönderilir. Aynı zamanda, bu aygıtı çalmak isteyen başka bir güç de vardır: SPECTRE.

Maskeli kötü adam Ernst Stavro Blofeld tarafından yönetilen SPECTRE, Bond'u ortadan kaldırmak ve Sovyetler Birliği ile Batı arasında gerginlik yaratmak için ölümcül bir tuzak kurar. Bond, görevini tamamlamak için İstanbul'a gider ve burada güzel bir Sovyet casusu olan Tatiana Romanova ile tanışır.

Tatiana, SPECTRE'nin planına dahil edilmiş gibi görünürken, aslında Bond'a yardım etmeyi planlamaktadır. Ancak ona güvenmek tehlikeli bir oyun olabilir. Bond, Tatiana ile birlikte SPECTRE ajanlarının peşinden koşarken, Doğu Ekspresi'nde heyecan dolu bir macera yaşar.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın