59 Görüntülenme
Saksı Olmanın Faydaları
7.9 IMDB Puanı

Saksı Olmanın Faydaları

(The Perks of Being a Wallflower)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Stephen Chbosky
Ödüller 19 ödül & 50 Adaylık.
Saksı Olmanın Faydaları izle ⭐ Saksı Olmanın Faydaları (The Perks of Being a Wallflower) 2012 - Amerika yapımı Dram filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Liseye yeni başlayan Charlie, içine kapanık ve gözlemci bir gençtir. Kitaplara sığınan ve geçmişinde yaşadığı travmalarla boğuşan Charlie, henüz okula uyum sağlamamıştır.

Bir gün özgür ruhlu Sam ve onun asi abisi Patrick ile tanışması hayatını değiştirir. Bu sıra dışı kardeşler Charlie'yi kendi arkadaşlıklarına kabul ederler. Charlie, onlarla birlikte müzik festivallerine gider, yeni insanlar tanır, ilk aşkı tadar ve hayata farklı bir bakış açısı kazanır.

Film, ergenliğin tüm sancılarını, dostluğun ve sevginin önemini, hayata atılmanın heyecanını ve korkularını gerçekçi bir şekilde anlatır. Ancak Charlie'nin geçmişinden gelen acılar onu bırakmaz ve yeni edindiği mutluluğu tehdit eder. Film, ergenlik döneminin zorluklarıyla mücadele ederken kendini bulma yolculuğunu dokunaklı bir şekilde anlatır.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın