137 Görüntülenme
Şansa Bak
5.4 IMDB Puanı

Şansa Bak

(Just My Luck)
Yönetmen
Senaryo I. Marlene King, Amy Harris, Jonathan Bernstein
Şansa Bak izle ⭐ Şansa Bak (Just My Luck) YIL - ÜLKE yapımı TÜR, TÜR ve TÜR filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Just My Luck, 2006 yapımı bir Amerikan romantik komedi filmidir. Mark Rosman tarafından yönetilen filmde Lindsay Lohan ve Chris Pine başrolleri paylaşmaktadır.

Filmin konusu, Ashley Albright adında bir kadının başından geçen olayları anlatır. Ashley, her zaman şanslı ve popüler bir kadındır. Ancak bir gün Ashley, şansını kaybeder ve Jake Hardin adında bir adamın tüm kötü şansını üzerine alır. Jake, son derece şanslı olmayan bir yönetici adayıdır.

Ashley ve Jake'in şansları yer değiştirdikten sonra, Ashley'nin hayatı bir anda cehenneme döner. Ashley, felaket üstüne felaket yaşamaya başlarken, Jake'in hayatı da hızla iyileşir.

Ashley, umutsuzca Jake'i aramaya başlar ve kadersizliğini tersine döndürmek ister. Ancak Ashley, Jake'i bulduğunda, Jake'in artık başarılı bir iş adamı olduğunu ve kendisine aşık olan başka bir kadın olduğunu görür.

Ashley, Jake'in kendisine aşık olmasını sağlamak için elinden geleni yapmaya başlar. Ancak Ashley, bu süreçte Jake'i gerçekten tanımaya ve onun iyi bir insan olduğunu anlamaya başlar.

Just My Luck, eğlenceli ve romantik bir komedi filmidir. Film, şans ve kader gibi temaları ele alırken, aynı zamanda aşkı ve gerçek dostluğu da anlatmaktadır.

Filmin eleştirmenlerden aldığı yorumlar genellikle olumlu yöndedir. Eleştirmenler filmin eğlenceli hikayesini, güçlü oyunculukları ve mizahi diyaloglarını övdüler. Film, izleyicilerden de olumlu eleştiriler aldı ve dünya çapında 64 milyon dolardan fazla gişe hasılatı elde etti.