84 Görüntülenme
Savaş Tanrısı
7.6 IMDB Puanı

Savaş Tanrısı

(Lord of War)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Andrew Niccol
Ödüller 2 ödül & 3 Adaylık.
Savaş Tanrısı izle ⭐ Savaş Tanrısı ( Lord of War) 2005 - Amerika yapımı Dram ve Suç filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Lord of War, 2005 yapımı bir Amerikan suç drama filmidir. Nicolas Cage'in Yuri Orlov rolünde oynadığı film, silah ticaretinin karanlık dünyasına bir bakış sunuyor.

Film, Yuri Orlov'un çocukluğundan başlayarak, onu dünyanın en büyük silah tüccarlarından biri haline getiren yolculuğunu anlatıyor. Yuri, Ukrayna'da doğan ve ailesiyle birlikte Amerika'ya göç eden bir çocuktur. Genç yaşta, silah ticaretinin potansiyelini fark eder ve bu alandaki kariyerine başlar.

Yuri, kısa sürede silah ticaretinde başarılı olur. Dünya çapında teröristler, diktatörler ve ordulara silah satarak milyarlarca dolar kazanır. Ancak, bu başarının bir bedeli vardır. Yuri, ailesi ve arkadaşlarıyla ilişkilerini kaybeder ve suç dünyasının karanlık tarafına çekilir.

Film, silah ticaretinin küresel bir sorun olduğunu ve bu sorunun insanlığa ne kadar zarar verdiğini gösteriyor. Film, izleyicilere silah ticaretinin tehlikeleri konusunda farkındalık yaratmak istiyor.

Lord of War, eleştirmenlerden genel olarak olumlu eleştiriler aldı. Film, Cage'in performansı, yönetmenlik ve senaryo için övüldü.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın