780 Görüntülenme
Seksi Maceram
6.1 IMDB Puanı

Seksi Maceram

(An Awkward Sexual Adventure)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 98 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Jonas Chernick, Marguerite Pigott
Ödüller 4 ödül & 7 Adaylık.
Seksi Maceram izle ⭐ Seksi Maceram (An Awkward Sexual Adventure) 2012 - Kanada yapımı Komedi ve Romantik filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. Benim Garip Cinsel Maceram (2012), Sean Garrity'nin yönettiği, Emily Hampshire, Jonas Chernick ve Lauren Collins'in başrol oynadığı bir Kanada komedi filmidir. Film, eski kız arkadaşını geri kazanmak amacıyla kendisine cinsel numaralar öğretmesi için Alice (Hampshire) adında egzotik bir dansçıyı işe alan muhafazakar muhasebeci Jordan'ı (Chernick) konu alıyor.

Jordan, kadınlarla arası hiçbir zaman pek iyi olmayan, sosyal açıdan garip ve deneyimsiz bir adam. Eski kız arkadaşı ondan ayrıldıktan sonra onu geri kazanmak için cinsel becerilerini geliştirmesi gerektiğine karar verir. Bildiği her şeyi ona öğretmesi için egzotik bir dansçı olan Alice'i işe alır.

Alice, Jordan'a yardım etmekten fazlasıyla mutlu olan, kendine güvenen ve deneyimli bir kadın. Ona temel öpüşme tekniklerinden daha gelişmiş cinsel pozisyonlara kadar her şeyi öğretiyor. Jordan başlangıçta tereddüt etse de sonunda derslerinden keyif almaya başlar ve Alice ile bir bağ kurmaya başlar.

Jordan özgüveni arttıkça ve cinsel açıdan deneyim kazandıkça kişisel olarak da gelişmeye başlıyor. Daha dışa dönük ve iddialı hale gelir ve diğer kadınların dikkatini çekmeye başlar. Jordan sonunda eski kız arkadaşını geri kazanmak için kendisini değiştirmesine gerek olmadığını fark eder. Kendisiyle barışık olmayı öğrenmiştir ve artık yeni bir ilişkiye başlamaya hazırdır.

Garip Cinsel Maceram, kendini kabul etme ve cinsel güçlenme hakkında komik ve iç açıcı bir film. Herkesin farklı olduğunu ve "normal" cinsel yaşam diye bir şeyin olmadığını hatırlatır.