50 Görüntülenme
Sevdiklerini Öldür
6.4 IMDB Puanı

Sevdiklerini Öldür

(Kill Your Darlings)
Yönetmen
Senaryo Austin Bunn, John Krokidas
Ödüller 5 ödül & 12 Adaylık.
Sevdiklerini Öldür izle ⭐ Sevdiklerini Öldür (Kill Your Darlings) 2013 - Amerika yapımı Biyografi, Dram ve Romantik filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Kill Your Darlings (2013), Beat Kuşağı şairleri Allen Ginsberg, Jack Kerouac, Lucien Carr ve William S. Burroughs hakkında biyografik bir drama filmidir. John Krokidas'ın yönettiği filmde Ginsberg rolünde Daniel Radcliffe, Carr rolünde Dane DeHaan, Burroughs rolünde Ben Foster ve Kerouac rolünde Jack Huston yer alıyor.

Film 1944'te geçiyor ve Ginsberg'in New York City'deki Columbia Üniversitesi'ne gelişini ve parlak ve karizmatik bir öğrenci olan Carr ile tanışmasını konu alıyor. Carr, Ginsberg'i, aralarında Kerouac ve Burroughs'un da bulunduğu, edebiyat ve toplumun sınırlarını zorlayan bir grup yazar ve sanatçıyla tanıştırır.

Ginsberg, Carr'ın asi ruhundan ve şiire olan tutkusundan etkileniyor. Ancak Carr, zihinsel olarak dengesiz bir adam olan David Kammerer ile de tehlikeli bir ilişki içindedir. Kammerer öldürülmüş halde bulunduğunda Carr ve Ginsberg şüpheli olur.